Historickým vlakem Českým rájem

I letos se vydá parní lokomotiva 310.0134 a motorová lokomotiva T334.0866 v čele zvláštních vlaků do Českého ráje. Dopolední spoj vás tradičně odveze do Rovenska pod Troskami, odpoledne můžete jet do Semil. Zvláštní vlaky jedou každou sobotu a svátek v červenci a srpnu. Na motorové vlaky budou navíc navazovat historické autobusy, které vás odvezou do míst, kam nevedou koleje.

Motorové vlaky

5. 7. 2019

6. 7. 2019

20. 7. 2019

3. 8. 2019

10. 8. 2019

24. 8. 2019

Parní vlaky

13. 7. 2019

27. 7. 2019

17. 8. 2019

31. 8. 2019

 

Jízdní řád zvláštních vlaků

Tam

Zpět

Tam

Zpět

Turnov 9.00 11.5 Turnov 13.32 17.6
Turnov město 9.7 10.59 Dolánky 13.39 17.00
Karlovice-Sedmihorky 9.15 10.51 Malá Skála 13.49 16.51
Hrubá Skála 9.20 10.46 Líšný 13.54 16.39
Borek pod Troskami 9.25 10.38 Železný Brod 14.19 16.31
Ktová 9:29 10.34 Semily 14.34 16.13
Rovensko pod Troskami 9.33 10.30

 

V Rovensku, Turnově a Semilech bude na motorový vlak navazovat vyhlídkový historický autobus, který vás zaveze na zajímavá místa po okolí.

Celodenní jídné 30,- Kč | Poloviční 15,- Kč

Jízdní řád historických autobusů

linka I. Rovensko – Trosky

Rovensko p.Tr., žel.st. 9.45
Troskovice, Trosky 10.00
Rovensko p.Tr., žel.st. 10.15

linka II. Turnovsko

Turnov, terminál u žel.st. (stan.Z) 11.15 12.35
Hrubý Rohozec, zámek 11.25 12.45
Sychrov, zámek 11.40 13.00
Svijany, pivovar 11.50 13.10
Turnov, terminál u žel.st. (stan.Z) 12.00 13.20

linka III. Semily – Kozákov

Semily, žel.st. 14.40
Kozákov, rozhledna 14.55
Kozákov, rozhledna 15.50
Semily, žel.st. 16.5

Více informací na www.vlakemrajem.cz